Gdzie pojechać na wakacje?

Według wielu  ludzi, którzy spędzali wczasy nad morzem, najwspanialszym miejscem jest  skrawek wybrzeża środkowego Bałtyku, czyli Gmina Rewal. Podobno tak życzliwie nastawionych do turystów mieszkańców, jak tam, nie spotkamy nigdzie więcej.  Nic dziwnego  żyją on z pieniędzy, które turyści tu zostawiają w sezonie letnim, bo Rewal wyludnia się wraz z końcem wakacji i nadal pozostaje  cichą  wielką wioską. Na plaży w Rewalu znajduje się port rybacki, to pozostałość z dawnych czasów i tradycji. Rewal był kiedyś maleńką osadą rybacką. Dziś kilku rybaków w Rewalu nadal łowi dorsze i inne ryby morskie, które potem  możemy od nich kupić prosto z kutra.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Przyjemnie jest posiedzieć i posłuchać morskich opowieści, które z przyjemnością snują rewalscy rybacy. Chociażby dla tych przeżyć warto szukać noclegów w Rewalu. Ale to nie koniec atrakcji w Rewalu. Tu stawia się na sport i rozrywkę. Jeśli znajdziemy pokoje w Rewalu, będziemy mogli uczestniczyć w wielu imprezach sportowych i rozrywkowych. Latem, na plaży, rozgrywane są turnieje siatkówki plażowej. Niekiedy toczą się bardzo interesujące mecze. Wynajmując noclegi w Rewalu możemy, każdego wieczora, uczestniczyć w ciekawej imprezie rozrywkowej w rewalskim amfiteatrze. Przyjeżdżają  tu artyści polscy i zagraniczni, występują kabarety, odbywają się imprezy dla dzieci. Ileż ciekawych przeżyć możemy mieć wynajmując pokoje w Rewalu.

Z wczasów w Rewalu wrócimy do pracy  z całym plecakiem wspaniałych wspomnień. Tak, wspominać noclegi w Rewalu będziemy nie tylko my, ale przede wszystkim dzieci, dla których władze Rewala przygotowały tu tyle atrakcji. Wynajmując pokoje w Rewalu możemy zrobić dzieciom wspaniałą wycieczkę kolejka wąskotorową wzdłuż wybrzeża, będzie to dla nich nie lada atrakcja, tym bardziej ,ze kolejka ta porusza się z tak małą prędkością. Urządzając sobie spacer po plaży z dziećmi możemy się natknąć na fokę „Depkę”, która lubi się wylegiwać na rozgrzanym słońcem piachu. Nie ma na co czekać i już dziś rezerwować noclegi w Rewalu, na przyszłe wakacje.